![George Hendrik Breitner: Meisje in kimono](https://img.youtube.com/vi/2oqD3uuRvFE/mqdefault.jpg)
Expositie
Een kwartier lang genieten van werken van Herman Berserik. Een film naar aanleiding van een expositie van Herman Berserik in het museum "More" in Gorssel.
Lees meerAfbeeldingen van dit object mogen niet worden gedownload. Het auteursrecht van dit object berust niet bij Rijksmuseum Twenthe. Voor meer informatie kunt u contact opnemen.
Een kwartier lang genieten van werken van Herman Berserik. Een film naar aanleiding van een expositie van Herman Berserik in het museum "More" in Gorssel.
Lees meerDe gemeente Den Haag gaf in 1988 opdracht aan Herman Berserik om een viertal schilderijen te vervaardigen, die tegen de kopgevel van enkele huisjes in het Rode Dorp geplaatst konden worden.
Lees meerHerman Berserik (1921 - 2002) was een zeer productief Nederlands schilder en graficus. Hij maakte meer dan 1500 schilderijen en daarnaast affiches, boekillustraties en gevelschilderingen.
Lees meerLandschappen en stillevens vormen de hoofdmoot in het werk van Hermanus Berserik en zijn niet zelden gecombineerd weergegeven. Typerende onderwerpen zijn poppen, wielrenners, vuurtorens, scheepsmodellen, camera’s, vliegtuigen en zeppelins. De krant is te downloaden op deze pagina.
Lees meerOnder deze titel is in DOC-player is een artikel te lezen over de etsen van Hermanus Berserik.
Lees meer