Dichter op de huid
Een plm. 15 min. durend filmpje over de kunstenaar. Frans Weisz is regisseur van dit kunstenaarsportret, in de serie “Hollandse Meesters in de 20e eeuw”.
Lees meerEen plm. 15 min. durend filmpje over de kunstenaar. Frans Weisz is regisseur van dit kunstenaarsportret, in de serie “Hollandse Meesters in de 20e eeuw”.
Lees meerNaast biografische gegevens en expositie-overzichten (solo- én groepsexposities) zijn hier afbeeldingen van het complete oeuvre van Henk Visch te vinden.
Lees meer
In het Museum voor Hedendaagse Kunst Antwerpen (M HKA) spreekt Johan Pas doctor in de kunstwetenschappen Johan Pas met kunstenaar Henk Visch (duur van het filmpje plm. 53 min)
Lees meerIn the picture: het bekende beeld AUB, Au mijn benen (1995). Site voor buitenbeelden in de openbare ruimte.
Lees meerOpgeleid in de grafische kunsten maakte Visch aanvankelijk vooral tekeningen en etsen. Vanaf 1983 werd hij steeds meer bekend door zijn sculpturale werk.
Lees meer